ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • J.CORRADI KUCHNIA COUNTRY 180 LGE

Symbol: corradi-108

Kuchnia o szerokości 180 cm., opalana drewnem z płytą gazową 5-palnikową. Posiada dwa piekarniki z czego: pierwszy o pojemności 45 litrów opalany drewnem, drugi o pojemności 84 litry – 9 funkcyjny elektryczny. Palenisko o głębokości 50 cm, dzięki czemu możemy włożyć duże polana drewna.

46400.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 0
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 0
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

J.CORRADI KUCHNIA COUNTRY 180 LGE

Kuchnia o szerokości 180 cm., opalana drewnem z płytą gazową 5-palnikową. Posiada dwa piekarniki z czego: pierwszy o pojemności 45 litrów opalany drewnem, drugi o pojemności 84 litry – 9 funkcyjny elektryczny.  Palenisko o głębokości 50 cm, dzięki czemu możemy włożyć duże polana drewna.

Piekarniki posiadają podwójne drzwi szklane z obiegiem powietrza chłodzącego oraz uchwyty porcelanowe. Dzięki dużemu popielnikowi popiół wybieramy co ok. 2-3 dni. Kuchnia posiada dodatkowo dolną komorę grzewczą, dzięki której możemy podgrzewać naczynia lub potrawy. Opcjonalnie kuchnia wyposażona jest w okap i stalowy panel ścienny z relingiem na przyrządy kuchenne.

Płyta grzewcza żeliwna o grubości 8 mm.

Płyta gazowa charakteryzuje się wytrzymałością i trwałością palników i posiada większą moc o ok. 30% od innych tego typu produktów na rynku. Łatwa w czyszczeniu.

Kuchnie z serii Country występują w 14 różnych wielkościach, kolorystyce i konfiguracjach.


SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
SPRAWNOŚĆ 75-80%

Sprawność – 78%,

Waga kuchni - 338,0 kg,

Waga okapu – 90,0 kg.

image

image

Kuchnie na drewno J. Corradi są rezultatem ciągłego poszukiwania doskonałości w wyborze odpowiednich materiałów i sposobów gotowania, które zaczęło się ponad trzydzieści lat temu. Było to w 1979 roku, gdy Giuseppe Corradi zaprojektował i zbudował swój pierwszy model zaczynając od podstawowej idei: „Moje kuchnie opalane drewnem muszą być piękne i służyć latami".

Tak jak to było wtedy tak i dzisiaj w kuchniach J.Corradi nie ma kompromisów. Materiały muszą być najwyższej jakości by zagwarantować solidność i użyteczność w każdym szczególe przez długie lata. Najistotniejszy jest wybór odpowiedniej grubości elementów ze stali nierdzewnej, żeliwa oraz elementów chromowanych w celu zapewnienia im największej odporności na zużywanie się. Głęboka komora spalania wykonana z ogniotrwałych materiałów zapewnia optymalny proces spalania, który pozwala uniknąć ciągłego dokładania drewna.

Kuchenki J. Corradi to optymalne rozwiązanie zarówno w aspekcie jakości gotowania oraz ekologicznego ogrzewania. Gotując potrawy za każdym razem możesz wybrać sposób zasilania kuchenki (drewno, gaz, prąd), która w międzyczasie przyjemnie ogrzewają pomieszczenie, w którym stoi a w wersji Thermo może produkować ciepłą wodą do instalacji C.O. w całym domu. Pod koniec 2012 roku firma została przejęta przez Grupę MCZ, największego gracza na rynku ogrzewania drewnem i peletem. Już w pierwszych miesiącach 2013 roku mariaż pomiędzy doświadczeniem rzemieślniczym J.Corradi i komercyjnemu podejściu Grupy MCZ dała owoce w postaci nowej linii kuchenek na drewno z nowym, ale prostym designem o nazwie Neos. To pierwszy krok w kierunku zwiększenia liczby potencjalnych klientów szerzących przyjazny dla środowiska styl życia.

Nieograniczone możliwości zaprojektowania wyglądu. Wybranie J.Corradi oznacza zaoferowanie sobie szerokiej gamy rozwiązań, które są w stanie sprostać wymaganiom estetycznym nawet najbardziej wybrednych. Niezliczone kombinacje wykończenia jak i detali sprawiają że każda kuchenka J.Corradi jest wyjątkowa.Najwyższej klasy kuchnie na drewno, gaz, prąd i pelet.
Od prostych modeli po całe zestawy. Odkryj cztery style J.Corradi.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria J.CORRADI

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia