ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • HITZE BIOSTOLIK IGNIS

Symbol: hitze-biostolik-103

Biostoliki marki HITZE są oszałamiająco dekoracyjnymi elementami wyposażenia domu. Dzięki miękkiemu źródłu światła tworzą niepowtarzalną i romantyczną atmosferę.

1405.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 120
Kurier 120
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSTAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HITZE BIOSTOLIK IGNIS

Biostoliki marki HITZE są oszałamiająco dekoracyjnymi elementami wyposażenia domu. Dzięki miękkiemu źródłu światła tworzą niepowtarzalną i romantyczną atmosferę. Wyróżniają się one oryginalnym wyglądem i kształtem, które mogą pasować do każdej przestrzeni: tarasu, ogrodu, restauracji, hotelu, spa. Mają powłokę ze szkła ceramicznego odporną na wysoką temperaturę. Wyposażone są w biokominki paliwowe o pojemności od 0,6 do 1,2 l.

Biostoliki HITZE wykonywane są w trzech liniach stylistycznych: okrągłej - RULLO, wysokiej i smukłej - IGNIS i prostokątnej - PIATTO. Każda linia biostolików dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: biały, czarny i czerwony. Wszystkie detale biostolików wyróżniają się najwyższą jakością. Elementy stalowe wykonane są z polerowanej stali nierdzewnej. Biostoliki są bezpieczne i nie wymagają instalacji komina. Nie emitują dymu ani sadzy.

  • Wszystkie detale, z których wykonany jest biostolik, wyróżniają się najwyższą jakością.
  • Elementy stalowe lakierowane proszkowo.
  • Biostolik jest bezpieczny w użytkowaniu, nie wymaga instalacji kominowej, nie wydziela dymu i sadzy.
  • Wyposażony w bionaczynie na paliwo o pojemności 1,2 
SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
PALIWO gaz
GWARANCJA 1-5 lat

Rodzaj paliwa

bioetanol

Wysokość (mm)

1051

Średnica blatu (mm)

600

Grubość blatu (mm)

10

Pojemność bionaczynia (l)

1,2

Materiał blatu

szkło

Materiał podstawy

stal lakierowana proszkowo

Materiał osłony

szkło hartowane

Czas palenia (h)

do 3

image

Jesteśmy polskim producentem nowoczesnych i ekologicznych stalowych wkładów kominkowych, pieców wolno stojących, biokominków oraz akcesoriów kominkowych i palenisk ogrodowych. Bogata oferta produktowa charakteryzuje się zróżnicowaną mocą grzewczą, niską emisją spalin oraz nowoczesnym designem.

Od 2015 roku na polski rynek firma dostarcza produkty najwyższej jakości, wykonane  przy użyciu najnowszych technologii. Za marką stoi wykwalifikowany zespól specjalistów, nowoczesny park maszynowy i czterdziestoletnie doświadczenie w branży stalowej. Hala produkcyjna o powierzchni 3 tys. m² oraz wykwalifikowany zespól specjalistów pozwalają tworzyć produkty o najlepszych parametrach technicznych i wysokiej efektywności. Własne laboratorium techniczne, umożliwia ciągle prowadzenie testów i doskonalenie wkładów kominkowych i pieców.

Kominki marki Hitze produkowane są z wysokiej jakości certyfikowanej stali kotłowej o grubości 3 lub 4 mm. Poszczególne elementy wkładów wykonywane są przy pomocy nowoczesnych urządzeń CNC, jak laserowe wycinarki 2D i 3D, prasy krawędziowe CNC. Wysoka jakość i estetykę spoin zapewnia spawanie na robotach spawalniczych metodą MAG.

Wnętrze wszystkich produktów wyłożone jest wkładem z akubetu z własnej odlewni okładzin ceramicznych.

Produkty marki Hitze posiadają międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich parametry techniczne, spełnianie restrykcyjnych norm emisji spalin oraz europejskiej dyrektywy ECODESIGN.

Gwarancja producenta 5 lat

Zapraszamy do działu Akcesoria HITZE

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia