ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • HEIN PIEC KAFLOWY FANTASY NEO

Symbol: hein-fantasy-101

Wolnostojący piec kaflowy Hein FANTASY NEO z obudową z wielkoformatowych kafli ceramicznych NeoKERAM

10953.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 0
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 0
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HEIN PIEC KAFLOWY FANTASY NEO

Wolnostojący piec kaflowy Hein FANTASY NEO z obudową z wielkoformatowych kafli ceramicznych NeoKERAM. Kafle odznaczają się bardzo dużą odpornością na zarysowanie i ścieranie. Palenisko to wysokiej jakości stalowy wkład firmy Romotop.

Nowoczesne szklane drzwi wykończone sitodrukiem ze szczelnym dwupunktowym domykaniem. Doprowadzenie powietrza do spalania z zewnątrz. Regulacja spalania jednym suwakiem na przepustnicy powietrza. Odprowadzenie spalin z tyłu lub od góry. System czysta szyba oraz system dopalania spalin. Moc regulowana 4-11 kW.

SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%
MOC GRZEWCZA 11-15 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Moc nominalna 5,8 kW

Moc regulowana 4 - 11 kW

Wysokość 1607 mm

Szerokość 550 mm

Głębokość 400 mm

Średnica wylotu spalin 150 mm

Wysokość osi tylnego wylotu spalin 1300/1438 mm

Waga 180 kg

Sprawność spalania 80,6 %

Klasa efektywności energetycznej A+

image

Zalecana paleta szkliw:

image

 Dodatkowa paleta szkliw:

image

image

Czeska firma Hein & spol.- keramické závody, spol. s r. o. należy do największych producentów kafli ceramicznych w Europie. Jej siedziba mieści się w miejscowości Tošovice w malowniczym regionie Wzgórz Oderskich.

Nadal kontynuuje rozwój, nie tylko technologiczny, wykorzystując nowoczesną wiedzę w branży, ale też w zakresie wzornictwa. Asortyment obejmuje przede wszystkim kafle tradycyjne do budowy klasycznych pieców kaflowych, kominków oraz kuchni kaflowych. Innym istotnym obszarem działalności jest produkcja ceramiki wielkoformatowej o odpowiednim wzornictwie do realizacji nowoczesnych pieców, gdzie firma Hein zajmuje jedną z czołowych pozycji wśród europejskich liderów. W jej ofercie znajdują się również typowe piece kaflowe. Kafle Hein są również elementem wszystkich kominków marki Romotop z okładziną ceramiczną, której jesteśmy wyłącznym dostawcą.

Nasza filozofia opiera się na sztuce rzemieślniczej oraz pasji do tego, co robimy. W kwestii jakości i okazałości naszych produktów, wszystkie kompromisy schodzą na plan dalszy. Używamy tylko najlepszych surowców już od etapu planowania, poprzez wykonanie, aż do kontroli końcowej dbamy o wysoką kompetencję rzemieślniczą i osobiste zaangażowanie. Posiadamy własne urządzenia do przygotowania mieszanki i glazur, laboratoria, dział rozwoju oraz inną aparaturę produkcyjną. W zakresie rozwoju glazur jesteśmy kreatywni i elastyczni. Dzięki szerokiej palecie kolorów i efektów potrafimy zaoferować oryginalne dopełnienie większości wnętrz. Popularność naszych produktów zawdzięczamy wielu rzemieślnikom - zdunom, firmom zduńskim oraz wielu już postawionym piecom.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia