ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • HEIN PIEC KAFLOWY FANTASY NEO C1

Symbol: hein-fantasy-105

Wolnostojący piec kaflowy Hein SPIRIT NEO C1 szyba trójstronna z obudową z wielkoformatowych kafli ceramicznych NeoKERAM.

26205.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 0
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 0
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HEIN PIEC KAFLOWY FANTASY NEO C1

Wolnostojący piec kaflowy Hein SPIRIT NEO C1 szyba trójstronna z obudową z wielkoformatowych kafli ceramicznych NeoKERAM. Kafle odznaczają się bardzo dużą odpornością na zarysowanie i ścieranie. Palenisko to wysokiej jakości wkład firmy Romotop. Drzwi z gilotyną podnoszonymi do góry. Szyba nowoczesna wykończona sitodrukiem. Konstrukcja stalowa z komorą spalania wyłożoną szamotem. Palenisko bezrusztowe z dopalaniem na popiele. Przepustnica z przyłączem powietrza z zewnątrz. Regulacja spalania jednym suwakiem. Moc regulowana 2,9-7,4 kW.

SZEROKOŚĆ 61-70 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ 41-50 cm
RODZAJ SZYBY trójstronna
SPRAWNOŚĆ powyżej 81%, Norma Ekoprojekt
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN powyżej 201 mm
GWARANCJA 1-5 lat

moc nominalna: 5,7 kW

moc regulowana: 2,9 - 7,4 kW

sprawność: 82,1 %

waga: 256 kg

wysokość: 1700 mm

szerokość: 623 mm

głębokość: 500 mm

wysokość osi tylnego wylotu spalin: 1345 (+/-25) mm

odprowadzenie spalin: z tyłu lub od góry

średnica wylotu spalin: 225 mm

średnica doprowadzenia powietrza z zewnątrz CDP: 125 mm

gwarancja: 2 lata

klasa energetyczna: A+

spełnia wymagania EkoProjekt

spełnia normy: EN 13 240, DIN+, 15aB-VG, Bimsch V 1/2

image

Zalecana paleta szkliw:

image

 Dodatkowa paleta szkliw:

image

image

Czeska firma Hein & spol.- keramické závody, spol. s r. o. należy do największych producentów kafli ceramicznych w Europie. Jej siedziba mieści się w miejscowości Tošovice w malowniczym regionie Wzgórz Oderskich.

Nadal kontynuuje rozwój, nie tylko technologiczny, wykorzystując nowoczesną wiedzę w branży, ale też w zakresie wzornictwa. Asortyment obejmuje przede wszystkim kafle tradycyjne do budowy klasycznych pieców kaflowych, kominków oraz kuchni kaflowych. Innym istotnym obszarem działalności jest produkcja ceramiki wielkoformatowej o odpowiednim wzornictwie do realizacji nowoczesnych pieców, gdzie firma Hein zajmuje jedną z czołowych pozycji wśród europejskich liderów. W jej ofercie znajdują się również typowe piece kaflowe. Kafle Hein są również elementem wszystkich kominków marki Romotop z okładziną ceramiczną, której jesteśmy wyłącznym dostawcą.

Nasza filozofia opiera się na sztuce rzemieślniczej oraz pasji do tego, co robimy. W kwestii jakości i okazałości naszych produktów, wszystkie kompromisy schodzą na plan dalszy. Używamy tylko najlepszych surowców już od etapu planowania, poprzez wykonanie, aż do kontroli końcowej dbamy o wysoką kompetencję rzemieślniczą i osobiste zaangażowanie. Posiadamy własne urządzenia do przygotowania mieszanki i glazur, laboratoria, dział rozwoju oraz inną aparaturę produkcyjną. W zakresie rozwoju glazur jesteśmy kreatywni i elastyczni. Dzięki szerokiej palecie kolorów i efektów potrafimy zaoferować oryginalne dopełnienie większości wnętrz. Popularność naszych produktów zawdzięczamy wielu rzemieślnikom - zdunom, firmom zduńskim oraz wielu już postawionym piecom.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia