ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

 • HEIN PIEC KAFLOWY BARACCA 9

Symbol: hein-baracca-116

Wolno stojący piec z częściową akumulacją w płaszczu ceramicznym, co powoduje ogrzewanie jeszcze przez kilka godzin po wygaśnięciu.

12698.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 0
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 0
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HEIN PIEC KAFLOWY BARACCA 9

 • Wolno stojący piec z częściową akumulacją w płaszczu ceramicznym, co powoduje ogrzewanie jeszcze przez  kilka godzin po wygaśnięciu.

 • Duże przeszklenie gwarantujące zawsze przyjemny widok ognia.

 • Palenisko Romotop – zastosowanie specjalnej konstrukcji dwupłaszczowej wkładki kominkowej, połączenie szamotu i wermikulitu w palenisku wspólnie przyczyniają się do zagwarantowania wysokiej temperatury i skuteczności ogrzewania – aż do 78%.

 • Szybka i dokładna regulacja powietrza pierwotnego i wtórnego przy pomocy jednego sterowanika.

 • Czyste szkło utrzymane dzięki doprowadzeniu powietrza wtórnego.

 • CDP – centralny dopływ powietrza z zewnątrz; możliwość zastosowania dodatkowego wyposażenia – automatyczna regulacja przebiegu palenia.

 • Bardzo tani i skuteczny sposób ogrzewania.

 • Połączenie ogrzewania ciepłym powietrzem i ogrzewania akumulacyjnego, możliwość przyłączenia do rozdzielni ciepłego powietrza.

 • Kafle przygotowane już w segmentach, co daje szybki i prosty montaż.

 • Możliwość wyboru ze 100 różnych odcieni kolorystycznych glazur.

 • Ceramika pieców kaflowych BARACCA 9 na rysunku jest w odcieniach glazur 77900.

Moc nominalna 8 kW
Moc regulowana 4 - 12 kW
Wysokość 1527 mm
Szerokość 946 mm
Głębokość 612 mm
Średnica wylotu spalin 180 mm
Wysokość osi tylnego wylotu spalin 1357 mm
Waga 370 kg
Sprawność spalania 78 %
Klasa efektywności energetycznej A

Zalecana paleta szkliw:

image

 Dodatkowa paleta szkliw:

image

image

Czeska firma Hein & spol.- keramické závody, spol. s r. o. należy do największych producentów kafli ceramicznych w Europie. Jej siedziba mieści się w miejscowości Tošovice w malowniczym regionie Wzgórz Oderskich.

Nadal kontynuuje rozwój, nie tylko technologiczny, wykorzystując nowoczesną wiedzę w branży, ale też w zakresie wzornictwa. Asortyment obejmuje przede wszystkim kafle tradycyjne do budowy klasycznych pieców kaflowych, kominków oraz kuchni kaflowych. Innym istotnym obszarem działalności jest produkcja ceramiki wielkoformatowej o odpowiednim wzornictwie do realizacji nowoczesnych pieców, gdzie firma Hein zajmuje jedną z czołowych pozycji wśród europejskich liderów. W jej ofercie znajdują się również typowe piece kaflowe. Kafle Hein są również elementem wszystkich kominków marki Romotop z okładziną ceramiczną, której jesteśmy wyłącznym dostawcą.

Nasza filozofia opiera się na sztuce rzemieślniczej oraz pasji do tego, co robimy. W kwestii jakości i okazałości naszych produktów, wszystkie kompromisy schodzą na plan dalszy. Używamy tylko najlepszych surowców już od etapu planowania, poprzez wykonanie, aż do kontroli końcowej dbamy o wysoką kompetencję rzemieślniczą i osobiste zaangażowanie. Posiadamy własne urządzenia do przygotowania mieszanki i glazur, laboratoria, dział rozwoju oraz inną aparaturę produkcyjną. W zakresie rozwoju glazur jesteśmy kreatywni i elastyczni. Dzięki szerokiej palecie kolorów i efektów potrafimy zaoferować oryginalne dopełnienie większości wnętrz. Popularność naszych produktów zawdzięczamy wielu rzemieślnikom - zdunom, firmom zduńskim oraz wielu już postawionym piecom.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia