ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • HAAS+SOHN PIEC KOMINKOWY VISION

Symbol: haas+sohn-125

Elegancki kwadratowy model z nowoczesnym przeszkleniem panoramicznym. Boczne części pieca wypełnione szkłem ogniotrwałym umożliwiają obserwację płomienia z każdego rogu pomieszczenia.

5906.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 150
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 150
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HAAS+SOHN PIEC KOMINKOWY VISION

Elegancki kwadratowy model z nowoczesnym przeszkleniem panoramicznym. Boczne części pieca wypełnione szkłem ogniotrwałym umożliwiają obserwację płomienia z każdego rogu pomieszczenia. Piec ma zmienne połączenie z górnym lub tylnym wylotem komina (Ø 150 mm). Regulacja powietrza wtórnego jest automatycznie kontrolowana przez klapę z tyłu. Obrotowy ruszt ułatwia czyszczenie. Na dole pieca znajdziesz przydatne miejsce do przechowywania kłód.

Zewnętrzne zasilanie powietrzem

Zewnętrzny dopływ powietrza z zewnątrz ogranicza potrzebę wentylacji w pomieszczeniu, w którym się ogrzewa, a spalanie trzeciorzędowe wykorzystuje gazy resztkowe, dzięki czemu piec nagrzewa się bardzo ekonomicznie, a jednocześnie przyjazny dla środowiska.

Wydajne spalanie

Zewnętrzne doprowadzenie powietrza sprzyja optymalnemu spalaniu i oszczędza paliwo. Powietrze trzeciorzędowe jest wstępnie podgrzewane w zewnętrznej skorupie i przenika do pieca przez zestaw otworów z tyłu i na górze pieca. Nie jest to regulowane - piec zasysa go, ciągnąc komin, naturalnie dostarczając płomień tlenu w razie potrzeby. Dzięki trzeciorzędnemu dopływowi powietrza spalanie wykorzystuje również gazy resztkowe, które w przeciwnym razie byłyby niewykorzystane przez komin wraz z gazami spalinowymi, zwiększając wydajność pieca i wydłużając czas spalania.

Łatwy w obsłudze

Prosta kontrola intensywności spalania ułatwia obsługę Dzięki funkcji Easy Control wszystkie trzy kanały powietrzne (pierwotny, wtórny, trzeciorzędowy) są kontrolowane przez odpowiednio umieszczony sterownik.

SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
RODZAJ SZYBY trójstronna
SPRAWNOŚĆ 75-80%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Moc cieplna  

2,1 - 6,4 kW

Zdolność grzewcza.  

115 m 3

Wymiennik

nie

Efektywność spalania

78,8%

Wymiar komory spalania

475 x 330 x 240 mm

Wysokość

1036 mm

Szerokość

514 mm

Głębokość

661 mm

Waga

137 kg

Rozmiar paczki

125 x 73 x 70 cm

Waga paczki

139 kg

Wylot spalin

góra / tył

Ø kanału spalin

150 mm

Minimalny ciąg komina

12 Pa

Zużycie paliwa

1,9 kg / h

Zewnętrzne zasilanie powietrzem 

tak

Automatyczna regulacja spalania wtórnego powietrza 

tak

Spalanie trzeciorzędowe 

nie

Kolor

antracyt / srebro

Paliwo

drewno, brykiety węglowe

image

Firma Haas+Sohn należy do elity europejskich producentów pieców wolnostojących i wkładów kominkowych opalanych drewnem. Nowoczesna technologia i wieloletnie doświadczenie w produkcji są gwarancją jakości wyrobów, które spełniają surowe warunki certyfikacji w krajach Unii Europejskiej.

Na nadchodzący sezon firma przygotowała kilka nowych typów pieców z wymiennikiem wodnym i bez oraz kominki z gotową, składaną obudową z elementów prefabrykowanych. Oferta jest tak skonstruowana, aby każdy z Państwa mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Moc cieplna piecy waha się od 1,9 kW do 13,7 kW, w zależności od typu. Wysoka sprawność wkładów zapewnia bardzo ekonomiczne ogrzewanie - dużą wydajność przy niewielkim zużyciu opału. Wartości te zostały uzyskane przede wszystkim dzięki trójfazowemu spalaniu, które staje się standardowym wykonaniem wszystkich nowych modeli. Niektóre typy pieców posiadają również automatyczną regulację spalania wtórnego, która zapewnia optymalne działanie i niską emisję spalin o obniżonej zawartości substancji szkodliwych. Dzięki temu piece uzyskują ponad 80% sprawności energetycznej, a zatem bardzo niskie zużycie paliwa.

Szczególne miejsce w ofercie zajmują piece kominkowe z wymiennikiem wodnym. Poprzez dobór odpowiedniego modelu pieca i podłączenie go do instalacji w układzie otwartym można znacznie obniżyć wydatki w sezonie grzewczym.

W ofercie znajduje się również specjalna pętla schładzająca, która dodatkowo zabezpiecza system przed przegrzaniem, w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej. Wyroby firmy Haas+Sohn to nowoczesny design i zaawansowana technologia w Państwa domach.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria HAAS+SOHN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia