ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • HAAS+SOHN PIEC KOMINKOWY ENGADIN PLUS SPECKSTEIN

Symbol: haas+sohn-148

Piece HAAS + SOHN Engadin Plus perłowe są ciepłym uzupełnieniem nowoczesnych gospodarstwach domowych. Piec ma stożkowe gardło, które płynnie łączy górną płytę z kominem.

6662.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 120
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 120
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

HAAS+SOHN PIEC KOMINKOWY ENGADIN PLUS SPECKSTEIN

Pierwszy na świecie: pierwszy piec z aplikacją!

Piece HAAS + SOHN Engadin Plus perłowe są ciepłym uzupełnieniem nowoczesnych gospodarstwach domowych. Piec ma stożkowe gardło, które płynnie łączy górną płytę z kominem.

Dzięki prostej aplikacji mobilnej będziesz wiedział, kiedy i ile paliwa dodać, jaka jest emisja spalin lub dokładna temperatura w pomieszczeniu. Aplikacja zawiera również statystyki zużycia paliwa lub ostrzega, gdy piec wymaga serwisowania. Moduł WLAN jest częścią pieca!

SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ 41-50 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ 75-80%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Moc: 6 kW

Wylot spalin: górna

Średnica komina: 150 mm

Ciąg komina (minimum): 12 Pa

Paliwo: drewno, ekobrykiety, brykiety węglowe

Długość kłody: 33 cm

Wydajność: 80%

Ogrzewana przestrzeń: 45-150 m 3

Wymiary: 1113/525 / 404 mm

Waga: 98 kg

Zewnętrzne zasilanie powietrzem: Tak (150 mm)

Zużycie paliwa:

2,3 kg / h

image

Firma Haas+Sohn należy do elity europejskich producentów pieców wolnostojących i wkładów kominkowych opalanych drewnem. Nowoczesna technologia i wieloletnie doświadczenie w produkcji są gwarancją jakości wyrobów, które spełniają surowe warunki certyfikacji w krajach Unii Europejskiej.

Na nadchodzący sezon firma przygotowała kilka nowych typów pieców z wymiennikiem wodnym i bez oraz kominki z gotową, składaną obudową z elementów prefabrykowanych. Oferta jest tak skonstruowana, aby każdy z Państwa mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Moc cieplna piecy waha się od 1,9 kW do 13,7 kW, w zależności od typu. Wysoka sprawność wkładów zapewnia bardzo ekonomiczne ogrzewanie - dużą wydajność przy niewielkim zużyciu opału. Wartości te zostały uzyskane przede wszystkim dzięki trójfazowemu spalaniu, które staje się standardowym wykonaniem wszystkich nowych modeli. Niektóre typy pieców posiadają również automatyczną regulację spalania wtórnego, która zapewnia optymalne działanie i niską emisję spalin o obniżonej zawartości substancji szkodliwych. Dzięki temu piece uzyskują ponad 80% sprawności energetycznej, a zatem bardzo niskie zużycie paliwa.

Szczególne miejsce w ofercie zajmują piece kominkowe z wymiennikiem wodnym. Poprzez dobór odpowiedniego modelu pieca i podłączenie go do instalacji w układzie otwartym można znacznie obniżyć wydatki w sezonie grzewczym.

W ofercie znajduje się również specjalna pętla schładzająca, która dodatkowo zabezpiecza system przed przegrzaniem, w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej. Wyroby firmy Haas+Sohn to nowoczesny design i zaawansowana technologia w Państwa domach.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria HAAS+SOHN

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia