ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt


  • FABER KOMINEK GAZOWY THE MOOD ST

Symbol: faber-gazowy-153

Wolnostojący, zewnętrzny, stalowy piec kominkowy The Buzz na gaz ziemny lub LPG holenderskiej firmy Faber

7908.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 150
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 150
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

FABER KOMINEK GAZOWY THE MOOD ST

Wolnostojący, zewnętrzny, stalowy piec kominkowy The Buzz na gaz ziemny lub LPG holenderskiej firmy Faber

Korpus pieca wykonany ze stali kortenowskiej wyróżniającej się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz charakterystyczną warstwą patyny w kolorze brązowym.

Piec posiada panoramiczne przeszklenie z ceramiki żaroodpornej o wytrzymałości do 800 st. C nadaje urządzeniu stylowy, nowoczesny wygląd.

Piec wyposażony jest w palnik ceramiczny Tube Burner dzięki któremu płomienie są realistyczne jak w przypadku palenia drewnem.

The Mood posiada swoje zasilanie (baterie).

W zestawie do wyboru: kamienie Otoczak Carrara lub drewniane polana ceramiczne

Zastosowana w piecu automatyka zapobiega przed niepowołanym włączeniem przez dzieci, a także umożliwia zaprogramowanie jego włączenia/wyłączenia w danym dniu o konkretnej godzinie.

Dzięki zastosowanemu systemowi w momencie najmniejszego wycieku gazu piec jest automatycznie wyłączany.

Sterowanie ogrzewaczem  odbywa się za pomocą przycisków ukrytych w obudowie pieca.

Urządzenie posiada certyfikat badania typu WE, gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i środowiska.

Przed zakupem należy określić jakim gazem ma być zasilany.

SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ 56 - 75 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
MOC GRZEWCZA 11-15 kW
PALIWO gaz
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Gaz odniesienia Gaz ziemny lub LPG

Zużycie gazu 0,9 kg/h

Moc (kW) 12,4

Waga (kg) 80

Wymiary

Szerokość całkowita (cm) 126

Wysokość całkowita (cm) 73,6

Głębokość całkowita (cm) 31,1

Konstrukcja

Materiał stal kortenowska

image

Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze oraz kominki elektryczne. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą sukcesu Grupy Glen Dimplex jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz koncentracja na dostarczeniu klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Marka Dimplex, należąca do Grupy Glen Dimplex, tworzyła historię kominków elektrycznych na świecie, od momentu gdy w 1995 roku inżynierowie Grupy opracowali i wyprodukowali pierwszy kominek elektryczny z prawdziwie realistycznym efektem płomienia opatentowanym pod nazwą Optiflame. Dążąc do ciągłego udoskonalania swoich produktów, roku 2010 Dimplex zaprezentował światu rewolucyjną technologię trójwymiarowego płomienia Opti-myst zaś od roku 2014 Dimplex wprowadził na rynek kominki elektryczne z unikalnym efektem płomienia Opti-V.

Dimplex pozostaje liderem w branży z najszerszą gamą kominków elektrycznych w każdym stylu. Wszystkie kominki Dimplex oferują niezwykle realistyczne, opatentowany efekt płomieni, który pozostaje punktem odniesieni i wyznacznikiem standardów w branży. Jego kojące ciepło i tworzona przezeń atmosfera jest powodem dla którego ponad trzy miliony konsumentów na całym świecie uczyniło kominki Dimplex centralnym punktem wystroju ich domów.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria FABER

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia