ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • FABER KOMINEK GAZOWY FYN 450

Symbol: faber-gazowy-119

Ten kominek do zabudowy wpisuje się w oszczędny, skandynawski styl, który bez wątpienia przypadnie do gustu miłośnikom minimalizmu.

7565.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 150
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 150
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

FABER KOMINEK GAZOWY FYN 450

Ten bezramowy kominek do zabudowy marki Faber charakteryzuje się oszczędnym, skandynawskim stylem. Model ten doskonale eksponuje grę płomieni i pozwala skupiać uwagę wyłącznie na nich. Delektuj się wyjątkową atmosferą, którą tworzy blask ognia. Fyn dostępny jest zarówno w wersji pionowej (450) jak i horyzontalnej (600). Dowiedź się więcej na temat różnych opcji oraz funkcji tego urządzenia u dystrybutora Faber.

  • Kominek posiada charakterystyczną dla marki Faber, niezawodną technologię, w atrakcyjnej cenie. 
  • Wysokość płomieni można łatwo dostosować do potrzeb za pomocą pilota zdalnego sterowania.
  • Zestaw wysokiej jakości polan o realistycznym wyglądzie.
SZEROKOŚĆ 61-70 cm
WYSOKOŚĆ 56 - 75 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
PALIWO gaz
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 1-5 lat

Typ

Kominek do zabudowy

Model

Frontowy, bezramowy

Rodzaj palnika

Emberbed Burner®

Dekoracja wnętrza

Ceramiczne polana (opcjonalnie: białe otoczaki Carrara)

Ściana tylna

Stalowa

Rama wykończeniowa

Nie dotyczy

Szkło

Tak

Pilot zdalnego sterowania / typ

Tak / GV60

 

Opcje tylnej ściany

Brak możliwości dostawy

Szkło antyrefleksyjne

Brak możliwości dostawy

Moduł świetlny Symbio

Brak możliwości dostawy

Zdalne sterowanie ITC

Brak możliwości dostawy

Uchwyt ścienny

Brak możliwości dostawy

Kratki konwekcyjne

Opcjonalna dostawa

Rama wykończeniowa 100 mm

Nie dotyczy

Regulowane nóżki

Brak możliwości dostawy

image

image

image

Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze oraz kominki elektryczne. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą sukcesu Grupy Glen Dimplex jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz koncentracja na dostarczeniu klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Marka Dimplex, należąca do Grupy Glen Dimplex, tworzyła historię kominków elektrycznych na świecie, od momentu gdy w 1995 roku inżynierowie Grupy opracowali i wyprodukowali pierwszy kominek elektryczny z prawdziwie realistycznym efektem płomienia opatentowanym pod nazwą Optiflame. Dążąc do ciągłego udoskonalania swoich produktów, roku 2010 Dimplex zaprezentował światu rewolucyjną technologię trójwymiarowego płomienia Opti-myst zaś od roku 2014 Dimplex wprowadził na rynek kominki elektryczne z unikalnym efektem płomienia Opti-V.

Dimplex pozostaje liderem w branży z najszerszą gamą kominków elektrycznych w każdym stylu. Wszystkie kominki Dimplex oferują niezwykle realistyczne, opatentowany efekt płomieni, który pozostaje punktem odniesieni i wyznacznikiem standardów w branży. Jego kojące ciepło i tworzona przezeń atmosfera jest powodem dla którego ponad trzy miliony konsumentów na całym świecie uczyniło kominki Dimplex centralnym punktem wystroju ich domów.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria FABER

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia