
-
-
Koszyk jest pustySuma 0
ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ, PROSZĘ O KONTAKT CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY, TERMINÓW DOSTAW I RABATÓW
UWAGA, KOMINKI MORSO REALIZACJA - NA ZAPYTANIE
Towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
-
EDILKAMIN WKŁAD KOMINKOWY IDROPELLBOX 30




Kominki z płaszczem wodnym na pelet Edilkamin: programowalne kominki które wzbogacają wnętrze oraz produkują gorącą wodę dla całego domu
Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
Cena przesyłki | 200 |
Dostępność |
Mało
|
DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089
Zostaw numer telefonu |
EDILKAMIN WKŁAD KOMINKOWY IDROPELLBOX 30
Kominki z płaszczem wodnym na pelet to prawdziwe kominki, które poprzez spalanie peletu wytwarzają gorącą wodę zasilająca kaloryfery i/lub panele grzewcze ogrzewania podłogowego w całym domu. Kominki z płaszczem wodnym na pelet mogą być również podłączone do istniejących instalacji grzewczych i pracować wraz z bateriami słonecznymi.
Dzięki wymuszonemu odprowadzeniu spalin kominki wodne na pelet mogą być podłączane do przewodu kominowego o małych wymiarach umieszczonego w pozycji nie znajdującej się centralnie względem wylotu spalin.
Kominki z płaszczem wodnym na pelet Edilkamin mogą przybierać indywidualny wygląd dzięki wybranej obudowie, co pozwala na dostosowanie ich do każdego stylu wystroju wnętrza.
Pelet to jedno z najtańszych paliw a więc pozwala uzyskać znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania, ponadto użycie peletu umożliwia elektroniczne sterowanie ogrzewaniem; na przykład poprzez programowanie rozpalania i gaszenia za pomocą panelu synoptycznego, pilota lub na odległość poprzez sms.
• System Leonardo
• Palenisko szamotowe
• Wylot dymu tylny Ø 10 cm (M)
• Programowanie czasowe
• Regulowane nóżki
• Wbudowany zestaw instalacyjny z zamkniętym naczyniem przeponowym, pompą i zaworem ciśnieniowym
• Radiowy
• Boczny załadunek peletu prawy lub lewy
SZEROKOŚĆ | powyżej 91 cm |
WYSOKOŚĆ | powyżej 120 cm |
GŁĘBOKOŚĆ | powyżej 51 cm |
RODZAJ SZYBY | prosta |
SPRAWNOŚĆ | powyżej 81% |
MOC GRZEWCZA | powyżej 20 kW |
PALIWO | pellet |
WYLOT SPALIN | do 150 mm |
GWARANCJA | 1-5 lat |
Dane techniczne | min/max | |
szerokość | cm | 97 |
głębokość | cm | 60 |
wysokość | cm | 143 |
ogólna moc użytkowa | kW | 8,3/27 |
moc użytkowa dla ukł. Wodnego | kW | 5,6/22 |
ogólna sprawność | % | 90,4 |
zużycie paliwa | kg/h | 1,8/6,2 |
pojemność zasobnika | kg | 60 |
autonomia | h | 10/33 |
pojemność wodna | l | 50 |
Ø ujscie spalin | cm | 10 |
Ø doprowadzenia powietrza | cm | 4 |
ciężar | kg | 265 |
ogrzewana kubatura | m³ | 705 |
Edilkamin, od ponad 55 lat lider w branży ogrzewania na drewno i pelet, wywodzi się z firmy produkującej kominki i tworzącej wciąż bardziej ekologiczną i ekonomiczną technologię ogrzewania mieszkań.
Uważnie wsłuchuje się w potrzeby rynku i wciąż się rozwijając, proponuje rozwiązania wykorzystujące najnowocześniejsze technologie oraz szczególnie dopracowane wzornictwo, zgodne z najnowszymi trendami.
Naszym celem jest oferowanie najwyższej niezawodności i bezpieczeństwa, zagwarantowanych przez surowe testy, którym poddawane są wszystkie produkty.
Edilkamin eksportuje również swoją technologię i design do ponad 30 krajów na świecie.
Gwarancja producenta 2 lata
Zapraszamy do działu Akcesoria EDILKAMIN