ZE WZGLĘDU NA RÓŻNICĘ KURSU EURO ORAZ ZMIAN CEN WYNIKAJĄCYCH Z OBECNEJ SYTUACJI RYNKOWEJ PROSZĘ O KONTAKT Z BIUREM CELEM USTALENIA AKTUALNEJ CENY I RABATÓW

  • DOVRE WKŁAD KOMINKOWY ZEN 102

Symbol: dovre-zen-102

Kompaktowy i jednocześnie wysoko wydajny wkład kominkowy na drewno o nowej technice spalania – Dovre Zen.

7397.86
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 h
Cena przesyłki 150
Kurier Polska, inne kraje na zapytanie 150
Dostępność Mało

DZWOŃ ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

DOVRE WKŁAD KOMINKOWY ZEN 102

Mamy zaszczyt przedstawić kompaktowy i jednocześnie wysoko wydajny wkład kominkowy na drewno o nowej technice spalania – Dovre Zen. Jest to innowacyjny produkt z opatentowaną koncepcją obniżonego paleniska zapewniającą dokładne spalanie i uwydatniającą widoczność płomieni.

Dovre ZEN to model o eleganckiej i minimalistycznej stylistyce połączonej z wizualizacją ognia. Wkład kominkowy wyposażony jest w podwójną szybę, system dopalania spalin oraz opatentowane obniżone palenisko – zmniejszone zużycie energii sprawia, że Dovre ZEN jest idealnym i przyjaznym cenowo rozwiązaniem dla domów energooszczędnych.

  • podwójna szyba
  • unikalne, opatentowane obniżone palenisko
  • system dopalania spalin
  • przyłącze powietrza z zewnątrz
  • opcjonalnie zestaw do regulacji wysokości nóżek
SZEROKOŚĆ do 60 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ do 40 cm
RODZAJ SZYBY prosta
SPRAWNOŚĆ 75-80%
MOC GRZEWCZA 1-10 kW
PALIWO drewno
WYLOT SPALIN do 150 mm
GWARANCJA 6-10 lat
Moc nominalna 5 kW
Moc maksymalna 6 kW
Wysokość 765 mm
Szerokość 520 mm
Głębokość 375 mm
Średnica wylotu spalin 150 mm
Waga 100 kg
Sprawność spalania 80.1 %

image

Nazwa Dovre nawiązuje do gór w Norwegii, słynących z surowego i bardzo zimnego klimatu. Nic dziwnego, że mieszkańcy, zmuszeni przez trudne warunki, rozpoczęli produkcję żeliwnych wkładów kominkowych i piecyków, którą doskonalili przez lata. Dzisiaj doświadczenie i tradycja połączyły się z nowoczesnymi technologiami tworząc niezawodne i ekonomiczne urządzenia.

Wszystkie modele Dovre przygotowane są pod względem maksymalnej wydajności ciepła ze zużytego paliwa. Szczelność i regulacja dopływu powietrza do spalania pozwalają na kontrolowane, powolne spalanie. Długość palenia jednorazowego wkładu drewna wynosi nawet do 8 godzin.

Możliwość rozprowadzenia ciepłą z kominka do innych pomieszczeń pozwala na całkowite wykorzystanie mocy grzewczej wkładu jak również równomierne ogrzanie całego domu, nawet do 200 m2. W niektórych modelach Dovre stosuje się system podwójnego spalania co zwiększa sprawność urządzenia oraz redukuje emisje spalin do atmosfery. Spalając drewno w kominkach i piecykach Dovre uzyskujemy dużo taniego ciepła i niepowtarzalną atmosferę w domu.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, Dovre oferuje wkłady kominkowe, piecyki na drewno, na węgiel oraz piecyki emaliowane w różnych stylach, wielkościach i funkcjach. W chwili obecnej w sprzedaży znajduje się ponad 80 modeli różnych wkładów kominkowych i piecyków emaliowanych oraz tych w wersji surowej, co umożliwia Państwu wybór kominka pasującego do każdego wnętrza.

Gwarancja producenta 10 lat

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia